13. Spotkania z Filmem Górskim zapraszają!

Zobaczcie, co na Was czeka od 30 sierpnia do 3 września 2017! Po pierwsze. Najważniejsza impreza miłośników gór pod Tatrami.

Po drugie. Lodowi wojownicy – polscy wspinacze, którzy wyruszą wkrótce aby jako pierwsi na świecie zdobyć zimą drugi co do wysokości i najbardziej nieprzystępny szczyt świata – K2.

Po trzecie. Fantastyczni goście: Andrzej Bargiel, który dokonuje rzeczy niemożliwych i próbował zjechać z K2 na nartach. Gerlinde Kaltenbrunner, pierwsza kobieta, która zdobyła wszystkie ośmiotysięczne szczyty bez użycia dodatkowego tlenu i bez wsparcia tragarzy. Marek Holecek, który pokonał właśnie niezdobytą pd–zach. ścianę Gasherbrumu I, Krzysztof Starnawski, jeden z najlepszych na świecie nurków jaskiniowych, Karl Gabl – meteorolog najważniejszych wypraw wysokogórskich, Anna Figura – mistrzyni świata i Europy w narciarstwie wysokogórskim, jedyny na świecie zdobywca obu biegunów w jednym roku Marek Kamiński, Ewa Wachowicz kompletująca Koronę Świata i wielu, wielu, wielu innych. Opowiedzą o swoich dokonaniach, odpowiedzą na Wasze pytania.

WIĘCEJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *