Czy „Nowej wiesny” przyjdzie czas?

Przez ostatni rok Elżbieta Porębska-Mędoń zajmowała się promowaniem zespołu 9 SIYŁ – bardzo utalentowani, młodzi, ale przede wszystkim pracowici ludzie – warto w nich inwestować!

– W ekspresowym tempie nagraliśmy płytę „Przy Betlejemskik Horak”, która zdobyła uznanie na rynku – wspomina Elżbieta. – Zespół odnosił same sukcesy na najważniejszych konkursach i festiwalach oraz koncertach na Podhalu i w całej Polsce.

Całkiem niedawno zrodził się w mojej głowie pomysł na nowy, międzypokoleniowy projekt – kolejny album dwupłytowy „Nowej wiesny przyseł cas”. Tym razem 9 Siył wspólnie z rodzinami. Zaśpiewają rodzice, bracia, siostry a nawet babcie – regionaliści, instruktorzy zespołów, górole z krwi i kosci – znacie ich!

Zdarza mi się czasem pomagać innym, ale dzisiaj do Was mam gorącą prośbę. Jeżeli możecie, to bardzo proszę o wsparcie finansowe naszego projektu (można to zrobić również anonimowo).

Dla nas każda złotówka się liczy. Proszę też – udostępniajcie, bo potrzebujemy olbrzymiej sumy i wielu donatorów – projekt powinien się zamknąć w kwocie 35 tys. zł. Co w zamian? Dwie godziny dobrego śpiewu i góralskiej muzyki – niepowtarzalny materiał, dziedzictwo dla potomnych.

Dodatkowo zwieńczeniem projektu będzie jedyny w swoim rodzaju występ trzech twórczych pokoleń podczas MFFZG w Zakopanem – już teraz dajcie się zaprosić! Za każdą pomoc z całego serca dziękuję!

Aktualny projekt: 9 SIYŁ „NOWEJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” – album dwupłytowy

WSPIERAMKULTURE.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *