DEPRESJA: jak jej uniknąć, jak sobie z nią radzić?

Po wakacyjnej przerwie wznawia działalność KLUB ZDROWIA w Zakopanem. Pierwsze powakacyjne spotkanie w sobotę, 9 września 2017, o godz. 16.00.

Zajęcia odbywają się w Czytelni Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Łukaszówki 4 co miesiąc, w drugą sobotę miesiąca o godz. 16.00

Jest to projekt, którego celem jest edukacja prozdrowotna społeczeństwa we wszystkich sferach: fizycznej, psychiczne,j duchowej i społecznej. Propaguje zdrowy styl życia i żywienia, zmianę nawyków, porzucenie nałogów.

Tematem najbliższego spotkania będzie depresja. Dowiemy się, jak jej uniknąć i jak sobie z nią radzić. Wykład poprowadzi Izabela Lewosińska, specjalistka psychoterapii uzależnień. Depresja jest ważnym tematem, bo wielu z nas czasami blisko było tego stanu, a może nawet go doświadczyło, coraz więcej też  zdarza się prób samobójczych lub samobójstw wokół nas, często bardzo młodych ludzi.

Czy to choroba, którą trzeba leczyć jak zapalenie płuc, czy tylko przejściowy stan ducha, który mija? Czy poradzimy sobie sami, czy trzeba nam pomóc? Posłuchajmy, zanim i nas to dotknie.

Po wykładzie zapraszamy na zdrowe ciastko i herbatę. Będzie to okazja do rozmowy, konsultacji ze specjalistą, wymiany doświadczeń i wypożyczenia literatury prozdrowotnej.

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna i Klub Zdrowia w Zakopanem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *