O NAS

Cóż możemy powiedzieć O NAS? Jesteśmy przyjaciółmi. 

Ewa Matuszewska, Regina Korczak-Watycha, Mariusz Koperski i Piotr Korczak. Znamy się od lat, zdarzyło nam się współpracować w samorządzie zakopiańskim i w portalu Zakopane dla Ciebie.

Różnie potoczyły się nasze losy, ale nie straciliśmy się z oczu i pamięci. Nasza przygoda z Zakopanem dla Ciebie zakończyła się jakiś czas temu i jak pisała Ewa w swoim pożegnaniu z Czytelnikami …wszystko się kończy, ludzie się rozwodzą, przyjaciele zmieniają opcje polityczne, rzeczywistość staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Mój czas w portalu minął i choć żal mi zostawiać „moje dziecko”, nie mam wyboru. Być może z Reginą, Piotrem i Mariuszem spróbujemy zrobić inny, bardziej nasz portal, być może…

„Być może” stało się faktem i powstało ZAKOPANE PO NASZEMU. Tym razem jest to przedsięwzięcie tylko nasze, w zamyśle forum społeczne, na którym będą się spotykać ludzie o wspólnych poglądach na Polskę i Zakopane.

Nam wciąż nie jest wszystko jedno, wciąż zależy nam na tym, by nasze ojczyzny (ta duża i ta mała) były domem nas wszystkich, by rozwijały się pomyślnie, by dobro obywateli było celem nadrzędnym dla rządzących.

Czy jesteśmy idealistami? Być może, jednak życie bez ideałów jest życiem stułbi albo pantofelka. A my chcemy żyć jak ludzie – wiedzący czego chcą, odpowiedzialni za swoje czyny i broniący swoich przekonań.